Spotkanie zespołu „Safemedic” w Mariborze (Słowenia)

Jaroslav

W uczelni Alma Mater Europaea w Mariborze (Słowenia) odbyło się kolejne spotkanie zespołu realizującego projekt „Bezpieczeństwo personelu medycznego w trudnych sytuacjach zawodowych – SAFEMEDIC„. W ciągu kilku dni dokonaliśmy nagrań materiałów video (500 minut, 70 GB) obejmująch różne aspekty takich sytuacji – od prawnych po naukę chwytów samoobrony. W efekcie powstanie obszerny blok do nauki własnej i w systemie „blended learning”, który z pewnością bardzo się przyda w przyszłej pracy naszym studentom ratownictwa medycznego i pielęgniarstwa. Zajęcia z technik samoobrony, które będą ważną częścią kursu, prowadzi dr Jaroslav Pekara z Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Pradze: Więcej o projekcie „Safemedic” przeczytasz TUTAJ.
Koordynator Erasmus+ Skip to content