Nasz kurs został opublikowany na platformie „Navoica”

Kurs „Angielski pierwszego kontaktu z pacjentem dla pracowników ochrony zdrowia” został właśnie opublikowany na platformie „Navoica”.

„Navoica” to utworzona decyzją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego wspólna platforma e-learningowa polskich uczelni. W pierwszym etapie do realizacji skierowano ok. 50 kursów, w tym zaproponowany przez naszą uczelnię, oznaczony na platformie symbolem ANG-1.

Po roku pracy, dnia 8 grudnia 2020 r. o godz. 8:00 nasz kurs został opublikowany na platformie „Navoica”. Jest ogólnodostępny, bezpłatny, można go realizować we własnym tempie, może też być elementem lektoratu.

Podstawową zaletą kursu jest jego praktyczność: nauczymy się dzięki niemu tych zdań, zwrotów i słów, które potrzebne będą każdemu pracownikowi ochrony zdrowia, który znajdzie się w sytuacji pierwszego kontaktu z pacjentem angielskojęzycznym. Najczęściej będzie to zapewne pacjent dla którego angielski nie jest językiem ojczystym, co zmusza do zachowania szczególnej uwagi np. przy informacjach zawierających liczebniki (mała różnica w wymowie 15 i 50 może skutkować poważnymi konsekwencjami w razie pomyłki).

Zapraszamy na kurs przede wszystkim przyszłych i obecnych ratowników medycznych, pielęgniarki i pielęgniarzy. Kliknijcie tutaj.

Koordynator Erasmus+ Skip to content